Od dubna nově KINESIOTAPING!

21.04.2012 21:17

 začínám doplňovat svoji terapii o kinesiotaping:-)

Kinesiotaping je terapeutická metoda používaná k léčbě akutních i chronických potíží pohybového aparátu. Kinesio tape je v podstatě pružná bavlněná páska, která při správné aplikaci snižuje bolest, umožňuje rychlejší hojení a ovlivňuje správnou funkci svalů. Kinesiotape podporuje účinky terapie (masáž, napravování, stretching) a působí 24hodin po dobu nošení tejpů (což při správné aplikaci může být až 6 dnů). Výsledky bývají obzvlášť markantní tam, kde jiná terapie již nezabírala. Tejpovat můžeme bolestivá ramena (hlavně chronické bolesti), kolena, tenisové lokty, karpální tunely, bolestivá záda - jednak bolestivé spoušťové body ve svalech a jednak bolesti z důvodu vyhřezlých nebo posunutých plotének.

Objednávejte se u Simony:-)  

dotazy:  777 305 711,  Napište nám

 

Tak o tejpu jsem se poprvé zmínila v dubnu. Od té doby mám vskutku příznivé zkušenosti s touto technikou. Funguje opravdu VELMI dobře, ba výborně!! :-)
Takže kdo máte potíže ať už se zády nebo s klouby, neváhejte!! Výborné je, že tejp podpoří správnou funkci tejpovaných částí svalů a tato podpora trvá tak dlouho, jak je nalepený tejp  - a to může být až 10 dní. Za tu dobu se přepíšou staré pohybové vzorce, které primárně vedly k přetěžování a bolesti.
Takže sláva tejpování!! :-))
Simona

Kontakt

Simona Kvačková - Fyzioterapie Ordinace:
Raisova 3, Brno- Nový Lískovec
Simona Kvačková +420 777 305 711 simona.kvackova@gmail.com